Офіційний курс підвищення кваліфікації, КВЕД 85.59

Тема курсу:

Жива іноземна мова в 5-7 класах НУШ - як розговорити учня без зубріння

Тип документа: сертифікат

Мета курсу: Надати вчителям іноземної мови практичні методики розвитку усного мовлення у 5-7 класах НУШ: як перейти від заучування правил до реальної комунікації, побудувати говоріння на уроці та зняти мовний барєр в учнів.

Зміст курсу: Учень може знати правила, але мовчати - бо урок побудований навколо граматики, а не спілкування. Розглянемо комунікативні методики, рольові ситуації, ігри і завдання, що змушують говорити, роботу з мовним барєром і оцінювання мовлення. Учасники отримають банк готових мовленнєвих активностей для 5-7 класів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

2 год./0.1 ЄКТС - 99 грн

6 год./0.2 ЄКТС - 169 грн

15 год./0.5 ЄКТС - 279 грн

30 год./1 ЄКТС - 399 грн

Кількість годин в сертифікаті:

2 год./0.1 ЄКТС - 99 грн

6 год./0.2 ЄКТС - 169 грн

15 год./0.5 ЄКТС - 279 грн

30 год./1 ЄКТС - 399 грн

on-line
Доступно
Примірник отримання сертифікату: Жива іноземна мова в 5-7 класах НУШ - як розговорити учня без зубріння

Документи від hub.atoms.com.ua (сертифікати,свідоцтва, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр документів. Перевірка виданих документів