Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Взаємодія з учнями. Ігрові методики розвитку емоційного інтелекту

Мета тренінгу: Дізнатись, усвідомити та почати застосовувати ігрові методики, які сприяють розвитку емоційного інтелекту дитини. Навчити дітей розуміти власні емоції, природу їх виникнення, розуміти інших. Навчитись взаємодіяти ефективно з оточуючими. Навчитись будувати довірливі відносини з дітьми. Навчитись допомогати дітям вирішувати життєві труднощі та проблеми через ігри.

Зміст тренінгу: Впродовж довгого часу батьки по всьому світу пильно стежили за успіхами своїх дітей у навчанні та зовсім нехтували емоційним вихованням. Стереотипи теж заважають правильно сприймати почуття. Сучасні психологи вважають, що люди з розвиненим емоційним інтелектом стають хорошими командними гравцями, лідерами. Вони вміють вести переговори і будувати довірливі взаємовідносини. Емоційного інтелекту ми навчаємося з раннього віку, несвідомо. Час пізнавати світ власних відчуттів та емоцій оточуючих, а також завдяки ефективним ігровим методикам успішно застосовувати їх на практиці - допомогти дітям розібратися в багатогранному світі почуттів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Взаємодія з учнями. Ігрові методики розвитку емоційного інтелекту
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Харитонова Вікторія
Спікер:
Харитонова Вікторія
Ментор,TRIZ-педагог, засновниця проєкту “Ігромайстерня”
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі