Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Впровадження уроків суспільної доброчесності в початковій школі

Мета тренінгу: Розповісти про пілотування проєкту ’Навчання суспільної доброчесності в українській початкові освіті як добготривалий та ефективний інструмент подолати ’побутову корупцію’, якйи існує завдяки партнерству ГО ’Смарт освіта’, німецької організації ChildFund Deutschland Дитячий Фонд Німеччини’ за підтримки Федерального міністерства економіки співробітрицтва та розвитку Німеннини BMZ.

Зміст тренінгу: Проєкт є дуже важливим для вивчення в початковій школі і спрямований на те, щоб діти зрозуміли, що ’ДОБРОЧЕСНИМ БУТИ КРУТО!’, щоб могли висловлювати власні погляди, підтверджувати їх прикладами, враховувати думки інших, а також виховувати в собі життєві цінності: повагу, відповідальність, справедливість, рівність. Про це та інше можна дізнатись за допомогою чудових посібників, які розробила неймовірна команда авторів: Світлана Олексюк, Світлана Ройз, Ольга Мірошнікова, Наталія Єфремова, Інна Большакова, Ганна Остапенко, Юлія Журлакова та Галина Титиш. В посібниках розкрито 10 тем: 1. Навіщо потрібні правила? 2. Не будь байдужим 3. Що означає бути відповідальним 4. Я хочу жити в справедливому суспільстві 5. Суперечка інтересів 6. Я обираю чесність! 7. Я маю гідність! 8. Що отримаєш, віддаючи? 9. Де є доброчесніть, корупції немає. 10. Доброчесність - мій вибір!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Впровадження уроків суспільної доброчесності в початковій школі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Бондар Олена
Спікер:
Бондар Олена
Вчит. Ліцею №1 ім Героя України Євгена Березняка Помічнянської міськради Кіровогр.обл, амбасадор проекту Суспільна доброчесність
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі