Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Візуальний контент для виховних годин. Як розмовляти з дітьми про кіно

Мета тренінгу: ознайомити педагогів зі спеціфікою кіномови, палітрою родів і жанрів, сучасним якісним кіноконтентом; розвинути вміння евристичної бесіди з різними віковими групами учнів на кіноматеріалі; навчити ширше викристовувати кращі кінозразки у різних навчальних курсах.

Зміст тренінгу: Сучасна школа все частіше спирається на візуальний контент, який пропонує масова культура і зокрема кінематограф для наочності на уроках і виховних годинах. Проте багато існує неякісної продукції, яка псує не тільки естетичний смак дітей, а й шкодить етичним та моральним установкам. Важливо донести вчителям критерії відбору кінематографічної продукції для уроків, дати теоретичне обгрунтування і оновити лексичний кінознавчий запас для продуктивної роботи з дітьми.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Візуальний контент для виховних годин. Як розмовляти з дітьми про кіно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Каранда Марина
Спікер:
Каранда Марина
культурологіня, к.філос. наук, доцентка Національного університету ’Чернігівський колегіум’ імені Т.Г.Шевченка
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі