Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Вдосконалення педагогічного мовлення. Розвиток соціальних навичок учнів

Мета тренінгу: Ви дізнаєтесь, завдяки яким ігровим вправам та методикам можна ефективно розвинути соціальні навички у дітей. А також отримаєте відповіді на такі важливі запитання: Які чинники заважають дітям розвивати соціальні навички? Штучний інтелект чи Людина. В чому полягають їхні сильні та слабкі сторони? Які ігрові прийоми сприяють ефективній роботі у команді та успішному навчанню у дітей?

Зміст тренінгу: За даними досліджень, найбільш важливі навички, яких слід навчати дітей – це навички соціальні: співпраця, самоконтроль, упевненість, самостійність, допитливість, емпатія та спілкування. Якщо дитина не вміє слухати, домовлятись, приймати протилежну точку зору та спокійно сидіти та працювати, то як вона може вивчити навчальний матеріал? В майбутньому діти з розвиненими соціальними навичками стають успішними та затребуваними фахівцями у своїй галузі. Співробітник з сильними навичками міжособистісного спілкування вміє чітко сформулювати свої потреби, свої очікування до команди і оточення. А також уважно вислухати, як інші формулюють свої потреби і очікування. Soft Skills дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напрямку, в якому працює людина. Ви вмієте відстежувати як розвивається ситуація навколо Вас, розглядаєте різні способи реагування на неї та обираєте найефективніші.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Вдосконалення педагогічного мовлення. Розвиток соціальних навичок учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Харитонова Вікторія
Спікер:
Харитонова Вікторія
Ментор, TRIZ-педагог, засновниця проєкту ’ІгроМайстерня’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі