Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Уроки стоячи. Приклади та переваги навчання із застосуванням динамічної зміни поз

Мета тренінгу: Ознайомити аудиторію із історією сидячого способу життя та впливом малорухливості на організм дітей. Розповісти про успішні закордонні приклади боротьби із шкільної гіподинамією. Презентувати методику навчання із застосуванням динамічної зміни поз, іншими словами - навчання із використанням парт-конторок, за якими можна працювати стоячи. Запросити до участі в проекті ’Дамо дітям рухатися’.

Зміст тренінгу: Щодня середньостатистична дитина понад 80% часу поза сном проводить сидячи. Транспорт, харчування, відпочинок, домашнє завдання, використання гаджетів і звісно шкільні уроки впродовж яких діти сидять щодня понад 6 годин. Звісно, це негативно впливає на дитячий організм і може призвести до непоправних наслідків в майбутньому. В багатьох розвинутих країнах знайшли рішення проблеми. В шкільних класах використовуються парти-конторки, вчитися за якими можна стоячи. Така методика позитивно впливає не лише на осанку, зір чи м’язову активність, але й навіть на увагу та пам’ять школярів. Вже з першого вересня 2021р. аналогічний пілотний проект під наглядом медиків запускається у трьох школах м. Львова. Впродовж одного року діти навчатимуться у класах, обладнаних партами конторками і регулярно змінюватимуть свою позу. За результатами медичного обстеження та підтвердження закордонного досвіду проект масштабуватиметься на всю територію України. У вас випав шанс в числі перших дізнатися про цю методику та подати попередню заявку на обладнання свого класу партами-конторками.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Уроки стоячи. Приклади та переваги навчання із застосуванням динамічної зміни поз
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Цюваник Богдан
Спікер:
Цюваник Богдан
Керівник ГО’Дамо дітям рухатися’ Член робочої групи ЛМР’Львів дружній до дітей’ Автор впровадження норм безпеки до дитмайданчиків
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі