Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення та використання навчально-розвивальних ігор в освітньому процесі

Мета тренінгу: поглибити знання учасників конференції про навчально-розвивальні ігри та особливості їх використання в освітньому процесі; розвивати вміння створювати психологічні мовно-літературні вправи, онлайн-ігри; формувати потребу в професійному самовдосконаленні, зокрема розробляти авторські ігри та застосовувати їх в урочний та позаурочний час.

Зміст тренінгу: Онлайн-курс спрямований на розвиток професійних та цифрових компетентностей учителів української мови та літератури. Слухачі ознайомляться з рядом авторських вправ Т. Бутурлим та отримають алгоритм їх створення, цікавими онлайн-сервісами, які можна застовувати з навчально-виховною, розвивальною метою в урочний та позаурочний час.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення та використання навчально-розвивальних ігор в освітньому процесі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Бутурлим Тетяна
Спікер:
Бутурлим Тетяна
директорка Освітнього центру «Школа успіху», канд. пед. наук, учит. ОЦ «Школа успіху», ДШ «Меридіан’, викладачка EdCamp-академії
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі