Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Створення майстер-класів. Секрети успішного навчання

Мета тренінгу: - ознайомити з теоретичними основами такої форми презентації педагогічного досвіду як майстер-клас; - поділитися своїм досвідом шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності; - надання допомоги слухачам у визначенні завдань саморозвитку і формуванні індивідуальної програми самоосвіти та самовдосконалення.

Зміст тренінгу: Обговорення такої форми професійного навчання педагогів як майстер-клас; висвітлення концептуальних основ однієї з ефективних форм розповсюдження власного педагогічного досвіду; презентація власного досвіду як системи шляхом коментованого демонстрування практичних порад щодо проведення майстер-класів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Створення майстер-класів. Секрети успішного навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Варяниця Олена
Спікер:
Варяниця Олена
учителька української мови та літератури, англійської мови КЗ «Новогорівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Запорізької області
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі