Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Storytelling в освіті. Як зацікавити дітей до навчання, розповідаючи їм історії, і як створити цікаву історію разом

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з особливостями та перевагами сторітелінгу – одного з найцікавіших та найпродуктивніших сучасних методів навчання.

Зміст тренінгу: Дітям подобається слухати цікаві захоплюючі історії – і не дивно, адже люди полюбили їх дуже давно – ще тоді, коли мало хто був писемним, не було книг, Інтернету та інших популярних сьогодні джерел інформації. Разом з тим, сучасні учні губляться в потоці інформації, їм буває складно запам’ятати великі обсяги нецікавих фактів, і, як наслідок, втрачається інтерес до навчання. Саме тому в педагогіці набуває популярності метод сторітелінгу, при якому пояснення нової інформації, необхідної для запам’ятовування, відбувається за допомогою захоплюючих емоційних історій.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Storytelling в освіті. Як зацікавити дітей до навчання, розповідаючи їм історії, і як створити цікаву історію разом
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Козенко Алла
Спікер:
Козенко Алла
Вчителька початкових класів Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинського району Київської області, художниця, авторка творів для молодших школярів.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі