Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток уяви під час освітнього процесу. Практика

Мета тренінгу: Дати відомості про уяву, як пізнавальний психічний процес. Ознайомити з практичними порадами як розвивати, тренувати, плекати та використовувати власну уяву, та як стимулювати уяву учнів під час освітнього процесу. Що спільного і відмінного між уявою та фантазією.

Зміст тренінгу: Альберт Ейнштейн вважав, що «уява важливіша за знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює весь світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію». Чому так важливо розвивати уяву дитини? Бо це – фундамент наочно-образного мислення, від якого безпосередньо залежить рівень творчості. А ще дитина з гарною уявою має чудову пам’ять, гнучкий розум, краще фокусується на завданнях і генерує нестандартні ідеї, що так необхідні сучасному світу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток уяви під час освітнього процесу. Практика
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Козенко Алла
Спікер:
Козенко Алла
Вчителька початкових класів Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, художниця, авторка творів для молодших школярів.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі