Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках Музики та Мистецтва. Міжпредметна взаємодія

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з культурними традиціями деяких народів Європи у контексті Різдва, сформувати інтерес до інеграції українських традицій до світових, виховати зважене толерантне ставлення до культурного розмаїття.

Зміст тренінгу: Програма містить теоретичні тези, які дадуть опорні знання з культурології, музичної фольклористики, історії святкових та побутових різдвяних традицій. Програма також здатна продемонтстувати певні методичні форми та прийоми оволодіння музично-драматичним матеріалом разом з учнями. Це дасть змогу урізноманітнити уроки зарубіжної літератури, історії, музики, мистецтва та виховні години.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках Музики та Мистецтва. Міжпредметна взаємодія
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Каранда Марина
Спікер:
Каранда Марина
к.філос.н, доцентка кафедри філософії та культурології НУЧК імені Т.Г. Шевченка
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі