Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток пам’яті у дітей. Мнемотехніка

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттям мнемотехніка, методами та прийомами запам’ятовування, які можна використовувати під час роботи зі здобувачами початкової світи.

Зміст тренінгу: Коли дитина зазубрює вірш - вона зовсім не розвиває свою пам’ять. Зазубрювання не сприяє розвитку. Навчальне заняття створене для того, щоб показати вчителям, як можна зробити процес запам’ятовування інформації цікавим, веселим та ефективним, створюючи для цього умови для розвитку пам’яті, мислення, уваги та уяви.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток пам’яті у дітей. Мнемотехніка
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Павлюк Леся
Спікер:
Павлюк Леся
Вчитель початкових класів ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради, переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», тренерка НУШ, півфіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі