Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток мислення та зв’язного мовлення на уроках української та зарубіжної літератури

Мета тренінгу: зазначити особливості застосування інтерпретаційної  роботи на уроках зарубіжної літератури; продемонструвати варіативність застосування інтерпретаційних прийомів; визначити технологічну складову інтерпретаційної роботи та прийоми роботи на програмних творах; позначити потенційні можливості  інтеграції аналітично-практичної роботи з комплексно-інтерпретаційною діяльністю при формуванні логічного мислення та предметної компетенції учнів.

Зміст тренінгу: Сучасна школа відчуває потребу в отриманні практичних знань та умінь, потребу в зацікавленості дитини навчальним процесом. Інтерпретація твору повністю відповідає вимогам часу та психології сучасного школяра: сприяє розвитку мислення та зв*язного мовлення, розвиває критичне мислення, світогляд, тому використання цього методу на уроках сучасно та своєчасно.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток мислення та зв’язного мовлення на уроках української та зарубіжної літератури
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Аннабердієва Лариса
Спікер:
Аннабердієва Лариса
учитель зарубіжної літератури Комунального закладу ’Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №1 Маріупольської м.р.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі