Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток компетентностей психолога. Виховування свідомого та дбайливого ставлення до учнів

Мета тренінгу: Ознайомити освітян з поняттям, формами прояву та структурою залежностей; розкрити нейробіологічну сутність психічного явища та його концепцію; виховувати свідоме та дбайливе ставлення до себе та оточуючих; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички ефективної комунікації з людьми із залежністю у навчальному процесі.

Зміст тренінгу: Суспільство в цілому, а освітнє середовище зокрема, на сучасному етапі свого розвитку відчуває потребу у доповненому розумінні такої проблеми, як залежність, з нейробіологічної точки зору. Глибинне бачення та чітке розуміння суті залежностей надасть змогу швидкого та ефективного реагування у разі виявлення проблеми у стінах школи. Разом з тим необхідно враховувати важливість превентивних заходів щодо попередження виникнення залежностей у підростаючого покоління.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток компетентностей психолога. Виховування свідомого та дбайливого ставлення до учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Морська Лілія
Спікер:
Морська Лілія
Практичний психолог вищої категорії, психотерапевт за методом символдрама з 15-річним досвідом роботи
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі