Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток інформаційно-цифрової компетентності вчителя. ІКТ

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям цифрового сторітелінгу, а також можливостями його інтеграції в освітній процес. Учасники дізнаються про те, як створювати цифрові оповіді та розвивати креативність своїх учнів на уроках за допомогою інструментів для створення цифрового сторітелінгу .

Зміст тренінгу: Відповідно до недавніх досліджень, якщо люди просто чують інформацію, то через три дні зазвичай пам’ятають тільки 10%. Однак, якщо додати візуальний супровід – за цей же період запам’ятовуваність зростає до 65%. В даному контексті цифровий сторітелінг є унікальним навчальним інструментом, що дозволяє не тільки якісно подати та опрацювати освітній матеріал через застосування міксу вербальної, аудіальної та візуальної форм комунікації, але й розвивати креативність та відповідні навички учнів. Даний тренінг дасть можливість учасникам ознайомитись зі вже готовими рішеннями використання цифрового сторітелінгу в освітньому процесі, а також оцінити практичні можливості даного методу на власному предметі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток інформаційно-цифрової компетентності вчителя. ІКТ
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Качур Владислав
Спікер:
Качур Владислав
вчитель іноземних мов, директор КУ ’ЦПРПП ВМР’, тренер з неформальної освіти, амбасадор міжнародних освітніх екопроєктів
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі