Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Реалізація компетентнісного потенціалу Державного стандарту Нової української школи

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із описом та інтеграцією компетентнісного потенціалу Державного стандарту та вимогами до обов’язкового навчання учнів у 9-ти галузях освіти: мовно-літературній, математичній, природничій, технологічній, інформатичній, соціальній і здоров’язбережувальній, громадянській та історичній, мистецькій, фізичній культурі.

Зміст тренінгу: Програма містить опис компетентнісного потенціалу та вимоги до обов’язкового навчання учнів у галузях освіти:мовно-літературній,математичній,природничій,технологічній,інформатичній,соціальній і здоров’язбережувальній,громадянській та історичній,мистецькій,фізичній культурі. Для кожної галузі Державний стандарт описує мету і групи загальних результатів. Огляд кожної освітньої галузі, що має потенціал для розвитку кожної компетентності та наскрізних умінь.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Реалізація компетентнісного потенціалу Державного стандарту Нової української школи
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Ячменик Марина
Спікер:
Ячменик Марина
Керівниця центру забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі