Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Професійна компетентність педагога. Методи удосконалення фахових знань

Мета тренінгу: познайомити з власним педагогічним досвідом реалізації діяльнісного підходу під час навчання на уроках української мови та літератури; сприяти підвищенню майстерності вчителів-філологів, самовдосконаленню та саморозвитку; розвивати професійні навички педагогів.

Зміст тренінгу: Головне завдання сучасного педагога - формувати гармонійно розвинену особистість. Теоретичні фахові знання вчителя є необхідною, але недостатньою умовою професійної компетентності. Важливе, насамперед, уміння їх доцільно, ефективно, цікаво та динамічно застосовувати практично в процесі інтерактивних форм взаємодії із використанням онлайн-сервісів та вебінструментів на уроках української мови та літератури, розвиваючи в учнів ключові компетентності, критичне мислення, комунікативні навички, здатність до співпраці та креативність.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Професійна компетентність педагога.  Методи удосконалення фахових знань
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Філоненко Юлія
Спікер:
Філоненко Юлія
Вчителька української мови та літератури комунального закладу ’Запорізька спеціалізована школа-інтернат ’Козацький ліцей’ ЗОР
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі