Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практика з Zoom/Skype GoogleClass

Мета тренінгу: Skype, Zoom, Google Classroom... ці та деякі інші слова стійко увійшли у мовлення навіть пересічних громадян. Для окремих осіб вони просто стали звичними, а для інших - частиною щоденного життя. Метою програми є допомогти максимально широкій аудиторії не лише ’запізнатися та подружитися’ з названими поняттями, але детально розібратися ’НАВІЩО-ЯК-КОЛИ ДОРЕЧНО’, навчитися самим. аби навчати інших.

Зміст тренінгу: Сучасний світ, переформатований малоочікуваними та непередбаченими соціальними обставинами поставив перед освітянами нові виклики, завдання та цілі. Відтак пошук новітніх методик, методів, прийомів, засобів і каналів передачі інформації перетворився з клішованих словосполучень навчальних проограм, авторефератів і звітів на реальне вправування педагогів і учнів. Сьогоднішнє спілкування у прямому етері проллє світло на основні характеристики, особливості, окремі недоліки та переваги включно - ігровий компонент. що невимушено й органічно стає частиною заняття цих платформ, необхідність їх комбінування для досягнення максимально ефективних результатів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Практика з Zoom/Skype GoogleClass
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пономаренко Ольга
Спікер:
Пономаренко Ольга
Доцент, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології та міжкультурних комунікацій інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вчитель-методист, вчитель вищої категорії
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі