Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практика реалізації відеопроєктів з учнями початкової школи

Мета тренінгу: Допомогти вчителям під час підготовки до проєктів. Ознайомити з видами проєктів, класифікацією проєктів, його етапами; ознайомити з авторськими прикладами проєктів в початкових класах, зреалізованих як у звичних умовах так і під час дистанційного навчання.

Зміст тренінгу: Ми живемо в час стрімкого розвитку та змін. Сучасний учень вже у початковій школі цікавиться навичками успішного блогерства, активно застосовує соціальні мережі, ютуб-канали тощо. Тому, сприяти ефективному розвитку компетентностей, у яких так зацікавлений учень, може прогресивна вчительська спільнота, вміло об’єднавши навчання та захоплення, як розвагу. Такими учнівськими захопленнями є відеопроєкти, які вони із задоволенням реалізовують і, навіть, придумують самостійно.

Цільова аудиторія: Навчально-практичний курс розроблений для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Практика реалізації відеопроєктів з учнями початкової школи
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Словік Оксана
Спікер:
Словік Оксана
Вчителька початкових класів Луцького ліцею №27, півфіналістка, Топ-50 кращих вчителів України 2020 за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі