Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практичні кейси з проведення денних таборів для дітей і підлітків: від ідеї до проведення

Мета тренінгу: Ознайомити учасників із способами підготовки та проведення денних таборів іноземної мови для дітей та підлітків.

Зміст тренінгу: На час літніх канікул батьки часто шукають зайнятості для дітей, тому все популярнішими стають літні табори, особливо денні. Тому педагоги, державного та приватного сектора, виходять назустріч попиту і пропонують різні види таких активностей. Отож, розмова про те, як організувати програму табору, як заохотити дітей до навчальної діяльності на канікулах - ідеї, практика, ризики.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Практичні кейси з проведення денних таборів для дітей і підлітків: від ідеї до проведення
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Лобас Наталія
Спікер:
Лобас Наталія
викладач польської мови, кандидат філологічних наук, засновник та керівник Школи польської мови ’MojaPolska’ у Тернополі.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі