Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Платформа G Suite, як інструмент організації навчального процесу

Мета тренінгу: Поділитися досвідом ведення дистанційного навчання у школі, особливо з математики. Ознайомити з перевагами та недоліками платформи G Suite та інтернет ресурсів Learning.Apps, Kahoot, електронним журналом Atoms.!

Зміст тренінгу: Сучасна школа відчуває потребу в змінах. Особливо в отриманні практичних знань та умінь, чітких зрозумілих алгоритмів роботи під час дистанційного або/і змішаного форматів навчання. Доповідь розроблена таким чином, щоб розглянути основні за і проти дистанційної освіти з власного досвіду спікера. Розглянути ресурси, що допомогли забезпечити ефективне дистанційне навчання. Особливу увагу буде приділено впровадженню та розгортанню платформи G Suite у школі 34. Як варто працювати та що, краще не робити для забезпечення ефективної роботи учнів та вчителів. Впровадження та використання електронних журналів ’Atoms’. Від реєстрації до активного користування.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Платформа G Suite, як інструмент організації навчального процесу
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі