Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Перевернуті уроки. Як зацікавити дитину

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з методом «Перевернуте навчання», формами, видами, структурою, виховувати зацікавленість до предмету, розвивати образне мислення, розумову діяльність, зв’язне мовлення. Використання «Перевернутого навчання» дає можливість проаналізувати власні дії, оцінити наслідки та зробити висновки на майбутнє, пожвавити атмосферу в класі, зняти напруженість, створити невимушену обстановку за рахунок опрацювання теоретичного матеріалу в зручний для учня час.

Зміст тренінгу: Сучасна школа відчуває потребу в отриманні практичних знань та умінь, потребу в зацікавленості дитини навчальним процесом. та «Перевернуте навчання» повністю відповідає вимогам часу та психології сучасного школяра, тому використання на уроках сучасно та своєчасно.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Перевернуті уроки. Як зацікавити дитину
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Аннабердієва Лариса
Спікер:
Аннабердієва Лариса
учитель зарубіжної літератури Комунального закладу ’Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №1 Маріупольської міської ради Донецької області’, учитель-методист
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі