Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Перевернуте навчання з Edpuzzle

Мета тренінгу: Ознайомити колег із робочими інструментами платформи Edpuzzle, які дозволяють ефективно втілювати в навчання педагогічну технологію ’Перевернутий клас’, коли теорія вивчається вдома, а застосування теоретичних знань на практиці - в аудиторії.

Зміст тренінгу: Педагогам необхідно оперативно реагувати на сучасні виклики освіти, освоюючи нові методики та цифрові інструменти для навчання. Теоретичний матеріал в матетматиці найчастіше за все достатньо об’ємний, на його викладку вчителоь витрачає багато часу. І зовсім обмаль часу залишається на розв’язування вправ і задач. На платформі Edpuzzle теорію вчитель задає опанувати вдома, а на уроках з’являється можливість більше розв’язати практичних завдань, розширити методологію пошуку вірних рішень, аналізу досліджень. обгрунтуання логічних кроків розв’язання. В ході тренінгу педагоги навчаться створювати та опрацьовувати матеріали для домашнього завдання за допомогою ресурсу Edpuzzle, оцінювати роботу унів, тримати зворотній зв’язок із ними. Під час тренінгу наживо створимо клас, задамо та опрацюємо домашнє завдання, перевіримо його виконання та налаштуємо зворотній зв’язок із учнями.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Перевернуте навчання з Edpuzzle
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Чиновата Зоя
Спікер:
Чиновата Зоя
Викладачка математики та фізики Харківського фахового коледжу харчової промисловості ХНТУСГ ім. П. Василенка , викладач-методист
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі