Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Онлайн-сервіси для створення коміксів за 10 хвилин. Формат яскравого уроку

Мета тренінгу: Ознайомити з вільними у доступі та зручними у використанні онлайн-сервісами для створення коміксів. Робота в них базується на методі drag-and- тягни-й-кидай: достатньо перетягнути мишкою персонаж в потрібне місце та змінити його розмір/позу/емоції.

Зміст тренінгу: Легка і зрозуміла подача інформації у коміксах не втомлює довгими текстами, більш того, зацікавлює, відповідно, процесом перегляду та читання. Комікси всесвітньо відомого карикатуриста Ларрі Гонніка серії «Природнича наука у коміксах», наприклад, популяризують такі часто складні для сприйняття алгебру, фізику, хімію та інші. Для тих же, хто не вміє малювати, та при цьому бажає розповідати про науку цікаво й зрозуміло, існують онлайн-сервіси із заготовками, що прискорює процес створення історії та зберігає час на інші справи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Онлайн-сервіси для створення коміксів за 10 хвилин. Формат яскравого уроку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Карлаш Євгенія
Спікер:
Карлаш Євгенія
Учителька математики та інформатики Харківської ’Гімназія ОЧАГ’, волонтерка Code Club Харків, тренерка з настільних еко-ігор для дітей, керівниця шкільного клубу фінансової грамотності “Friendly parallel” “Дружня паралель”, 8 клас.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі