Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

НУШ: перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти 2022

Мета тренінгу: Аналіз та обговорення проблем, викликів та шляхів їх подолання на етапі переходу НУШ до базової середньої освіти. Ознайомлення з нормативно-правовою базою, методичними рекомендаціями щодо особливостей організації освітнього процесу, оцінювання і ведення журналів, вибору підручників тощо. Алгоритм створення освітньої програми та адаптація модельних навчальних програм.

Зміст тренінгу: З вересня 2022 року НУШ перестане асоціюватися з початковою освітою, так як відбудеться перехід до рівня базової освіти. Це питання турбує усіх, хто дотичний до школи. На заняттях «Порадника освітянина» ми поділимося особливостями організації освітнього процесу у першому адаптивному циклі / 5 класах закладів загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», особливостями оцінювання та ведення документації, а також поговоримо про низку інших кроків, які потрібно зробити кожному освітньому закладу. З досвіду школи І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва, у якій два п’ятих класи а це 60 учнів та 16 вчителів успішно працюють у пілотному проєкті, поговоримо про проблеми, виклики та шляхи їх подолання на цьому шляху.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: НУШ: перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти 2022
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Слободянюк Ольга
Спікер:
Слободянюк Ольга
Директорка школи № 292 м. Київ, сертифікований експерт з питань інституційного аудиту, з питань теорії та практики управління ЗО
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі