Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Налаштування інтернет безпеки у навчальному закладі для викладачів

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з практичними навичками безпеки при роботі в інтернет пространстві, наприклад, застосування електронного підпису, авторського права, спеціальних программ, тощо.

Зміст тренінгу: В сучасному просторі взаємодії все більш важливим стає робота в інтернеті. При цьому кожний фахівець, викладач, учень викладають в інтернет свої розробки, методики, проводять пошук інформації, проводять спілкування в різних программах ZOOM, Gogol Meet, Skype, Teems... Але дуже важливим є питання забезпечення при цьому інтернет безпеки через освоення навичок роботи в інтернет середовищі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Налаштування інтернет безпеки у навчальному закладі для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Проскурня Олена
Спікер:
Проскурня Олена
Кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин НТУ ’ХПІ’, відповідальний секретар журналу ’Економіка, управління та забезпечення якості в фармації’, магістр- менеджер з управління промисловими підприємствами
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі