Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

GoogleClass: покрокова інструкція у прямому етері. Створення класу, курсу, додавання викладачів і учнів

Мета тренінгу: Ознайомити колег з новими поняттями, що входять у повсякденну роботу сучасних викладачів, разом з новітніми реаліями суспільства; досконально розібратися в них, навчатися користуватисяґ самим, аби передавати знання іншим.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта має швидко реагувати на появу нових явищ навколишнього життя, адже цьому потрібно навчати тих, хто сідає за парти. Відтак педагоги мають освоювати новітні технології та опановувати сучасні методи навчання, включно нестандартні та альтернативні.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: GoogleClass: покрокова інструкція у прямому етері. Створення класу, курсу, додавання викладачів і учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пономаренко Ольга
Спікер:
Пономаренко Ольга
доцент, к.філол.н., докторант, викладачка та перекладачка 4 іноземних мов, авторка 9 підручників, програм і 80 наукових статей.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі