Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Гендерна чутливість в освіті

Мета тренінгу: ознайомити педагогів с поняттям гендерна чутливість для створення в навчальних закладах гендерно чутливого освітнього простору, тобто простір без гендерних стереотипів і дискримінацій, у якому люди здатні й готові виявляти, помічати, аналізувати та реагувати своїми думками і діями на все, пов’язане з гендерною нерівністю, гендерними стереотипами, сексизмом.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта відчуває потребу в отриманні практичних знань та умінь, чітких зрозумілих алгоритмів роботи за принципом гендерної рівності в суспільстві, що є необхідною умовою становлення громадянського суспільства. Серед низки наукових термінів, які використовуються в гендерному дискурсі, одним із провідних є поняття гендерної культури, складовими чинниками якого, з точки зору освітньої сутності, на наш погляд, є гендерне знання та гендерна чутливість.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Гендерна чутливість в освіті
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Зубкова Олена
Спікер:
Зубкова Олена
Заступниця директора з навчальної роботи Маріупольського будівельного фахового коледжу, директорка БФ ’ГАЛАКТИКА ДОБРА’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі