Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Формування читацької грамотності учнів у гуманітарних та точних науках

Мета тренінгу: Розкрити педагогам особливості змісту та форми компетентнісно орієнтованих завдань, які сприятимуть формуванню читацької грамотності; розвивати вміння шукати матеріали для створення таких завдань із різних шкільних дисциплін; сприяти залученню педагогів до наповнення банку завдань національної платформи PISA.

Зміст тренінгу: Сучасні педагоги відчувають потребу в отриманні знань із створення компетентнісно орієнтованих завдань, завдяки яким би можна було формувати читацьку грамотність здобувачів освіти. Тож навчальний вебінар сприятиме усвідомленню педагогами значимості таких завдань у системі освіти НУШ, зокрема на уроках мовно-літературної галузі і не тільки. Також педагоги отримають інформацію про стурктуру та зміст КОЗ, дізнаються про джерела матеріалів для написання завдань такого формату.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Формування читацької грамотності учнів у гуманітарних та точних науках
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Дячок Світлана
Спікер:
Дячок Світлана
Педагогиня, старша наукова співробітниця відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі