Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Емоційний інтелект - розвиток і значення в сучасній освіті

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям та формами емоційного інтелекту; виховувати почуття емпатії ; розвивати вміння застосувати емоційний інтелект на заняттях ; використовувати навички для комунікації в освітньому та виховному процесі.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта відчуває потребу в особистісно-зорієнтованого навчанні та компетентнісному підході;сучасні педагоги потребують в набутті практичних навичок та знань в індивідуаліщації освіти. Також важливим компонентом освітнього процесу є формування та реалізації емпаимчної педагогіки через призму сучасних засобів і форм.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Емоційний інтелект - розвиток і значення в сучасній освіті
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Драган Юлія
Спікер:
Драган Юлія
Викладач суспільних дисциплін, І категорії Відокремленого структурного підрозділу ’Старобільський фаховий коледж СНУ ім. В. Далі’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі