Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

ДеТоксична комунікація: ефективна взаємодія учасників освітнього процесу

Мета тренінгу: Визначити вплив педагогіки партнерства на ефективність освітнього процесу; глянути в обличчя токсичній комунікації; познайомитися з методикою Луїз Еванс - ефективним інструментом для розвитку, як професійного, так і особистісного; прокачати м’які навички ефективної комунікації в педагогічній діяльності: принцип «Три П», «Удар в око», «Баланс згоди й відмови»; навчитися розпізнавати токсичну комунікацію у своїй поведінці та поведінці інших.

Зміст тренінгу: До переліку професійних компетентностей вчителя входить і компетентність педагогічного партнерства. В її основі – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учитель має бути другом, а родина - залучена до побудови освітньої траєкторії дитини. Як переглянути свої погляди на викладання та покращити взаємовідносини з учасниками освітнього процесу? Як змінити історично сформовані «директивні» взаємини на суб’єкт-суб’єктну парадигму виховання? Поговоримо про це.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: ДеТоксична комунікація: ефективна взаємодія учасників освітнього процесу
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пецкович Олександра
Спікер:
Пецкович Олександра
консультант з питань загальної середньої освіти Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі