Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Цифрова компетентність педагога. Комунікація з учнями через веб ресурси

Мета тренінгу: Ознайомити учасників тренінгу, керівників навчальних закладів, з тим, як можна будувати репутацію та бренд школи за допомогою сучасного інструменту - шкільного сайту, єдиного інформаційного освітнього простору школи, способом достойного представлення закладу освіти в мережі Інтернет.

Зміст тренінгу: Соціальні мережі та шкільний сайт як носії репутації школи. Робота із сайтом — це робота не одного дня і не одного тижня. Майбутній сайт треба детально продумати, обрати на якій онлайн-платформі його створити, зрозуміти, що таке домен, хостинг і SSL сертифікат. Потім наповнити якісним контентом та так, щоб користувачеві було зручно, цікаво та зрозуміло подорожувати його сторінками. А тоді запустити, щоб потім знову і знову регулярно поповнювати. Про безкоштовні та умовно безкоштовні конструктори сайтів для закладів освіти, недоліки безкоштовного хостингу. А також про методичні рекомендації щодо створення сайту школи, навіщо потрібна згода на розміщення персональних даних учнів на сайті закладу освіти в мережі Інтернет та що буде, якщо налаштувати профіль закладу в Google.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Цифрова компетентність педагога. Комунікація з учнями через веб ресурси
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Конькова Світлана
Спікер:
Конькова Світлана
Директорка Львівської середньої загальноосвітньої щколи І-ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі