Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Баланс між теорією та практикою в умовах дистанційного навчання завдяки цифровим технологіям

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з онлайн-інструментами, які допоможуть учителям та батькам зайняти дітей навчанням. Розповісти як технічно організувавти дистанційне навчання, зберегти баланс теорії і практики, різних типів завдань і при цьому захопити учнів.

Зміст тренінгу: Організація якісного навчання з використанням цифрових технологій, комунікація з учнями на відстані, створення мотивувації до навчання, допомога батькам. Адаптація до сучасних реалій, які спонукають до пошуку нових форм надання освіти з метою поліпшення її якості та доступу до неї, зокрема, в умовах соціального дистанціювання під час пандемії.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Баланс між теорією та практикою в умовах дистанційного навчання завдяки цифровим технологіям
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі