Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Арт-терапія для учнів. Використання арт-терапевтичних вправ на уроках

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям арт-терапії, як методом для формування та вираження творчих здібностей учнів. Інформувати про види, методики та техніки. Як можна використати арт- терапію на уроках, і яких результатів можна досягти.

Зміст тренінгу: В умовах шкільного життя учні часто відчувають внутрішню напруженість, почувають себе втомленими і роздратованими. Цьому сприяють напружена поза під час уроку, обмежений простір, вимоги дисципліни, оціночна стимуляція, зростання навантажень. Будь-яке внутрішнє напруження гальмує творче самовираження. І тоді на домомогу педагогу приходить арт-терапія, в її різноманітних видах і проявах. Арт-терапія робить уроки не лише яскравими і цікавими, а і допопагає учням розкрити свій творчий поненціал і не замикатися в собі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Арт-терапія для учнів. 
Використання арт-терапевтичних вправ на уроках
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Козенко Алла
Спікер:
Козенко Алла
Вчителька початкових класів Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, художниця, авторка творів для молодших школярів.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі