Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Анкетування, тести та квести за допомогою Google форм. Методика для очного та дистанційного навчання

Мета тренінгу: ознайомити колег із особливостями побудови і проведення квестів за допомогою Додатків Google, навчальних онлайн сервісів та інструментів. Розвивати вміння створення навчальних квестів, анкетувань та тестів. Формувати навички проведеня квестів під час очного та дистанційного навчання.

Зміст тренінгу: Сучасною, цікавою та перспективною методикою, яка заслуговує на активне використання в освітньому процесі та має перевагу над традиційними - є веб-квест. Метою є розвиток інформаційно-цифрової компетентності завдяки використанню онлайн-сервісів для розробки та побудови технології веб-квестів. Даний курс передбачає ознайомлення та практичні навички створення і використання під час дистанційного та очного навчання веб-квестів за допомогою додатків Google, онлайн ресурсів та інструментів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Анкетування, тести та квести за допомогою Google форм. Методика для очного та дистанційного навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Сушинський Юрій
Спікер:
Сушинський Юрій
Директор Тисовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Анни Дущак. Чернівецька обл. Вчитель інформатики.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі