Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Як розпізнати булінг. Безпечне освітнє середовище

Мета тренінгу: ознайомити цільову аудиторію з поняттями, передумовами виникнення, формами та структурою булінгу. Навчитися: розробляти та застосовувати ефективні методи протидії булінгу, корекції агресивної, насильницької поведінки; формувати толерантні стосунки між учасниками освітнього середовища; набути навичок вирішення конфліктних ситуацій, покращення психологічного клімату в колективі.

Зміст тренінгу: За умови замовчування, ігнорування випадків психологічного насильства, ця проблема набуває більших обсягів та жорстокості. На сьогоднішній день гостро постало питання, що реформація сучасної нової української школи можлива лише за умови створення соціально безпечного освітнього простору шляхом формування у здобувачів освіти вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, надавати допомогу собі та іншим. У теоретичній частині буде проаналізовано соціально-педагогічну, психологічну проблему булінгу: сутність ознаки, основні причини, форми прояву цього явища, основні риси булінгу, основні механізми його розвитку, структуру булінгу та наслідки для всіх учасників цього явища для жертв булінгу, булерів, спостерігачів. Практична частина присвячена навичкам розпізнання булінг-стратегій групи, визначення психологічних характеристик учасників булінгу; стратегіям психологічного захисту та подолання булінгу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Як розпізнати булінг. Безпечне освітнє середовище
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Оверчук Вікторія
Спікер:
Оверчук Вікторія
д. е.н, к. психол. н., професор кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі