Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

ІКТ засоби у професійній діяльності сучасного педагога. Знайомство з онлайн-ресурсами

Мета тренінгу: формування в учасників уявлення про способи реалізації освітніх рішень Майкрософт для віддаленого навчання, удосконалення учасниками тренінгу професійних навичок та умінь, опанування нових технологій у професійній сфері.

Зміст тренінгу: Сьогодні відбувається цифрова трансформація суспільства, на що покладаються великі сподівання, щодо підвищення якості життя, підвищення продуктивності праці, що дає можливості інтегруватися в сучасному світі. Звичайно важливе значення має матеріально-технічне оснащення. Але ще більш важливим є готовність використання новітніх інформаційних технологій в повсякденному житті, в різних сферах діяльності людини і передусім в освіті. Важливим є питання підвищення ІКТ компетентності вчителів, загальна цифрова трансформація. На сьогоднішній день організація онлайнової комунікації вчителя і учня займає перше місце. Яким чином організувати освітній процес так, щоб і вчитель міг спокійно працювати з цифровими ресурсами, мав зворотній зв’язок з учнями та колегами.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: ІКТ засоби у професійній діяльності сучасного педагога. Знайомство з онлайн-ресурсами
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі